Castrol Strategicznym Sponsorem III edycji Rajdu Polski Kobiet


Castrol Strategicznym Sponsorem III edycji Rajdu Polski Kobiet

Po raz kolejny Strategicznym Sponsorem Rajdu Polski Kobiet został Castrol, jedna z największych legend szos i torów wyścigowych, producent wiodącej marki olejów syntetycznych Castrol EDGE oraz Oficjalny Partner UEFA EURO 2012™. Od roku 2001 w wyniku globalnego połączenia Castrol należy do Grupy BP.

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Produkty Castrol powstają w oparciu o analizy, zaawansowane technologie i innowacje. Od 2010 roku Castrol Polska wraz z BP Polska wchodzą w skład BP Europa SE z siedzibą w Hamburgu, Spółki zarządzającej działaniami wszystkich biznesów BP w Europie Centralnej.

Castrol od zawsze kładzie nacisk na opracowywanie środków smarnych, których jakość przewyższa produkty konkurencji. W tym celu stworzył zaawansowane centra technologiczne, działające w Wielkiej Brytanii, a także w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Japonii, Indiach i Chinach. Castrol posiada dostęp do wszystkich typów baz oraz dodatków olejowych, dzięki temu do każdego z produkowanych przez siebie środków smarnych może dobierać najlepsze bazy i dodatki z całego świata.