Centrum Nowoczesnej Diagnostyki Medica


Medica

 

Centrum Nowoczesnej Diagnostyki Medica powstało z myślą o kobietach. Jestem działaczem samorządowym i wiem jak niewiele z nas myśli o sobie. Z jakiegoś powodu sadzimy, że dobro innych jest ważniejsze niż nasze. Natomiast zapominamy, że jeśli same nie będziemy dbały o siebie i swoje zdrowie nie będziemy mogły uszczęśliwić innych.

Całym sercem popieram działania Fundacji Teraz Kobiety!

Prezes Medica Ewa Sobkiewicz

Współpracowaliśmy już z Fundacją Teraz Kobiety podczas rajdu w roku ubiegłym. W tym roku nie wyobrażamy sobie, aby mogło być inaczej. Z ogromną radością zgłaszamy swój akces i chętnie podejmiemy się przeprowadzenia badań mammograficznych, tym bardziej, że cel jest niezwykle szczytny i zbieżny z misją naszej firmy.

Działania, jakie podjęła Fundacja spotykają się z bardzo pozytywny oddźwiękiem wśród kobiet. Każda z nas chce być aktywną i zadowoloną z samej siebie, aby to osiągnąć należy z całą pewnością zwiększyć świadomość  dbania o swoje zdrowie, dlatego akcje tego typu są nieocenione.

Od 12 lat specjalizujemy się w badaniach mammograficznych, stawiamy na szerzenie programów wczesnego wykrywania raka piersi. Ciągłe dążenie do doskonalenia się i szybki rozwój firmy poskutkowały w 2010 roku tym, że Medica jest pierwszym w Polsce świadczeniodawcą profilaktyki raka piersi, który wdrożył w mammobusach ucyfrowioną technologię obrazowania zdjęć rentgenowskich. Nasze Centrum Obrazowe powstało z myślą o pacjentach oczekujących udzielania świadczeń zdrowotnych na miarę XXI wieku tak, aby zapewnić kobietom komfort badań i najwyższą jakoś usług, świadczonych przez wysokiej klasy kadrę medyczną. Wykonujemy badania mammograficzne w 11 województwach w Polsce, posiadamy 14 placówek stacjonarnych, co czyni nas czołowym świadczeniodawcą w tym zakresie w kraju.

Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowość. Wszystkie zbadane przez nas kobiety w przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości otaczamy opieką. Począwszy od dalszych bezpłatnych badań, zabiegów chirurgicznych do ewentualnego leczenia onkologicznego, czy też chemioterapii.

Wymienione usługi medyczne można wykonać w naszej placówce Salve Medica przy ul. Szparagowej 10 w Łodzi, w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Medica, ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź. Infolinia i zapisy na badania: (42)254 64 10 lub 517 544 004