Art-Media


AM Art-Media Agencja PR sp. z o.o.

 

AM Art-Media Agencja PR działa na rynku od 1998 r. Jesteśmy firmą o czysto polskim kapitale. Świadczymy usługi z zakresu public relations, komunikacji społecznej, CSR, reklamy i organizacji wydarzeń specjalnych, jak również komunikacji wewnętrznej, szkoleń oraz relacji inwestorskich.

Naszą misją jest budowa wzajemnego zrozumienia między uczestnikami życia publicznego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm oraz instytucji, pomagając im w zarządzaniu komunikacją z otoczeniem. Obecnie naszymi Klientami są m.in.: Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. (właściciel sieci Biedronka), Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A., KGHM Polska Miedź S.A., Polkomtel S.A., PKP CARGO S.A., „Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o.o., SES S.A. (SES Astra), Pelion S.A., Sąd Arbitrażowy przy KIG.

Renoma specjalistów, których zatrudniamy i z którymi współpracujemy, opiera się na ich wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu. Oferujemy nadzór nad całością procesu komunikacji lub jej wybranymi elementami.

Ranking agencji public relations według przychodów w 2010 roku prestiżowego miesięcznika Press daje nam dziewiąte miejsce w Polsce. Dynamika przychodów lokuje nas na czwartej pozycji. Według różnych badań, reputacja firm i marek, które obsługujemy należy do najwyższych w swoich branżach.

Nasza Agencja od początku swojego istnienia społecznie angażuje się w wiele ważnych inicjatyw. Pomagaliśmy promować takie projekty jak: I Rajd Polski Kobiet, Gala Anny dla Anny Dymnej, Ogólnopolski Kongres Miłośników Fantastyki POLCON oraz „Nagrodę im. Janusza Zajdla”.

Z Fundacją Teraz Kobiety nawiązaliśmy współpracę już przy pierwszej edycji Rajdu Polski Kobiet w czerwcu 2011 roku. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem charyzmy i zaangażowania całego zespołu Fundacji w promowaniu badań profilaktycznych wśród kobiet. Z ogromną przyjemnością zaangażowaliśmy się w nagłaśnianie informacji o działaniach Fundacji w mediach, tak aby jak największa liczba kobiet mogła dowiedzieć się o badaniach, które ratują ich zdrowie i życie – mówi Ignacy Krasicki, Prezes Zarządu.