Narzan


Przez cały rok woda z topniejącego śniegu, górskich rzek i padającego deszczu przez skomplikowany system szczelin i pęknięć przesącza się w głąb ziemi. W ciągu 6 lat przyszły Narzan pokonuje drogę od lodowca do źródła, stopniowo nabywając tych cudownych właściwości, za które go tak cenimy. Przesączając się przez różnorodne skalne formacje woda wzbogaca się wszystkimi niezbędnymi dla zdrowia minerałami i solami. Właśnie w wyniku odbywających się na dużej głębokości procesów wulkanicznych woda mineralna Narzan staje się naturalnie gazowana – jest to jedna z najcenniejszych właściwości. Nasycona minerałami i dwutlenkiem węgla woda gromadzi się w podziemnych jeziorach i pojawia na powierzchni jako źródła o zadziwiającej leczniczej mocy. Tak rodzi się sławny Narzan.

Leczniczo-stołowa, siarczanowo-wodorowęglanowa magnezowo-potasowa naturalna mineralna woda pitna naturalnie gazowana. Zalecana w profilaktyce i leczeniu przewlekłych nieżytów żołądka z normalną czynnością i nadczynnością żołądka, w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, przewlekłym wirusowym zapaleniu wątroby, zapaleniu trzustki, chorobach wątroby, dróg moczowych, zaburzeniach przemiany materii.

Pochodzenie i unikalne właściwości naturalnej wody mineralnej „NARZAN”

Góry Północnego Kaukazu charakteryzują się aktywnym wynoszeniem masywów górskich, dużą wysokością i strzelistymi wierzchołkami oraz intensywnym przebiegiem procesów górotwórczych. Góry te w sensie geologicznym są jeszcze bardzo młode i zarazem bardzo aktywne. Wewnątrz tych górskich struktur kipi życiowa energia. W związku z aktywnymi procesami geologicznymi młode góry Północnego Kaukazu posiadają unikalne właściwości tworzenia i przekazywania wodom podziemnym swej potężnej leczniczej energii. Właśnie tutaj zostało odkryte źródło „NARZAN”-rzadki górski brylant dający siłę, energię i długowieczność.

„NARZAN” – symbol ciągłego ruchu i lecznicza siła naturalnej wody mineralnej

Potężna energia wody mineralnej „NARZAN” aktywnie i dobroczynnie działa na organizm: pobudza wszystkie procesy życiowe, daje siłę i energię, polepsza samopoczucie i zwiększa aktywność, wydłuża lata pełnowartościowego czynnego życia. Prawidłowa struktura i aktywny zbilansowany skład wody „NARZAN” sprzyja: regeneracji sił równowagi wodno-mineralnej komórek po intensywnych ćwiczeniach fizycznych regeneracji braku wody i życiowo ważnych substancji w komórkach organizmu, odwodnionych w procesie palenia papierosów usunięciu syndromu kaca alkoholowego i polepszeniu samopoczucia w przypadku zatrucia alkoholem.

Dzięki swej wysokiej ruchliwości i płynności woda mineralna „NARZAN” łatwo przenika do płynów wewnątrzkomórkowych i międzykomórkowych znajdujących się we wszystkich narządach wewnętrznych człowieka i jest łatwo przyswajalna przez organizm.

Wszystko to stanowi o sile NARZANA.