ATS System


ATS SYSTEM – Producent reklamy wizualnej

 

Firma ATS SYSTEM powstała w 1998 roku. Od początku istnienia dążyliśmy do tego by była postrzegana jako solidny i godny zaufania partner. ATS SYSTEM to sprawnie funkcjonujący zespół ludzi łączący umiejętności, wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie, to fachowcy w swoich dziedzinach, posiadający wyobraźnię i zdolność kreatywnego jej wykorzystania. Od wielu lat jesteśmy producentem reklamy wizualnej. Posiadamy własne pracownie plastyczne, hale produkcyjne, spawalnie oraz studio DTP, w którym przygotowujemy wszystkie nasze produkcje. Również jesteśmy właścicielem cyfrowej drukarni wielkoformatowej.

Jako oznakowanie zewnętrzne biur i siedzib firm wykonujemy wielkoformatowe reklamy świetlne w formie liter przestrzennych, kasetonów, neonów jak również wolnostojące przed budynkiem, np. totemy, pylony. Posiadamy nowoczesny park maszynowy do druku wielkoformatowego w technologiach UV, solventowych, pigmentowych i wodnych oraz nowoczesne stanowiska do produkcji neonów amerykańskiej firmy EGL co pozwala realizować produkcje w bardzo dobrej jakości i krótkim okresie czasu.

- Współpracę z Fundacją Teraz Kobiety nawiązaliśmy już podczas I-ej edycji Rajdu Polski Kobiet w 2011 roku. Wspieramy inicjatywy Fundacji gdyż ich cel jest szczytny i przyczynia się ratowania zdrowia oraz życia kobiet w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasza praca i materiały reklamowe (naklejki logo na samochody rajdowe, banery, ścianka marketingowa) służą pożytecznemu celowi społecznemu. Utożsamiamy się z problemem choroby nowotworowej – z tego względu całym sercem popieramy i pomagamy Fundacji w realizacji rajdów dla Kobiet jak i pikników medycznych – mówi Andrzej Bąk, Właściciel ATS System.